لیبل اصالت برنج

لیبل اصالت برنج گامی بزرگ در جهت اثبات اصالت و کیفیت برنج به شمار می رود. برنج یکی از محصولات بسیار پرمصرف در بین تمامی مردم کشور خصوصا ایرانیان می باشد. این محصول یکی از اقلام غذایی است که وعده های غذایی ما را پوش شمی دهد. با وجود این که ایران یکی از تامین کنندگان بزرگ برنج است، ولی برنج های وارداتی از کشورهایی همچون هلند، تایلند، هند و … نیز وارد کشور می شود. در نتیجه برای برنج های وارداتی نیاز به برچسب اصالت کالا می باشد. در ادامه سایر ویژگی های این برچسب را به شما توضیح خواهیم داد.

لیبل اصالت برنج چیست

برچسب اصالت برنج نمادی است که توسط سازمان غذا و دارو برای نشان دادن سلامت و کیفیت کالا در نظر گرفته شده است. بر روی این کد اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید، تایخ انقضاء و برچسب وجود دارد. این برچسب سفید رنگ اطلاعاتی با رنگ مشکی دارد که دارای حاشیه زرد رنگ نیز می باشد. این برچسب نشان دهنده تاییدیه سلامت و کیفیت کالا است و از این رو باید بر روی تمامی کالاهای وارداتی این برچسب وجود داشته باشد.

بر روی لیبل اصالت برنج چه اطلاعاتی وجود دارد؟

بر روی این برچسب تمامی اطلاعاتی که برای مشتری مهم است و نشان می دهد که محصول خریداری شده از کیفیت و اصالت بالایی برخوردار است، موجود می باشد. در نتیجه از جمله اطلاعات اصلی موجود بر روی این برچسب می توان به تاریخ تولید، تاریخ، تاریخ انقضاء، بارکد، کد رهگیری، شناسه تجاری و … اشاره کرد.

قیمت برچسب اصالت برنج

برای تایید اصالت کالا نیاز به برچسب است ولی دریافت این برچسب هزینه بالایی ندارد. بنابراین برای دریافت لیبل اصالت برنج نیازی به پرداخت هزینه بالایی نیست و شما تنها با اثبات تاییدیه اصالت برنج می توانید این برچسب را دریافت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت لیست قیمت برچسب اصالت برنج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

معرفی بخش های مختلف برچسب اصالت برنج

شناسه تجاری فرآورده

شماره تجاری درج شده بر روی کالاها کدی ۱۴ رقمی است که این ارقام بر اساس استانداردهای خاصی تعیین می شود.

شناسه رهگیری

از دیگر اطلاعات مهم درج شده بر روی برچسب اصالت برنج می توان به شناسه رهگیری اشاره کرد. این کد ۲۰ رقمی بوده و هر واحد تولیدی این کد را به صورت اختصاصی به کالای خود معرفی می کنند.

شناسه اصالت

در صورتی که بر روی برچسب اصالت کالا توجه کنید، کدی ۱۶ رقمی را مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده اصالت کالا می باشد. شما می توانید این کد را از روش های مختلف استعلام کرده و از اصالت برنج خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

کدام برنج وارداتی می تواند برچسب اصالت کالا دریافت نماید؟

با توجه به این که سلامت جامعه برای دولت اهمیت بسیاری دارد، سازمان غذا و دارو به صورت مستقیم بر روی کالا و محصولات وارداتی نظارت می کند. به طور کلی تمامی برنج های وارداتی که اصالت آن ها تایید شده است، می تواند برچسب اصالت دریافت نماید. این تاییدیه باید توسط سازمان غذا و دارو صورت گیرد و تعیین کننده کیفیت برنج می باشد.

ویژگی برچسب اصالت برنج

برچسب اصالت برنج اغلب از جنس مقوا و یا کاغذ است و در پشت آن چسب وجود دارد تا راحت تر بر روی سطح کار بچسبد.

این برچسب سفید رنگ با حاشیه زرد می باشد.

تمامی اطلاعات ضروری بر روی این برچسب وجود دارد.

بارکد و اسکرچ بر روی این برچسب قابل مشاهده است.

این برچسب از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است.

استعلام برچسب اصالت برنج

سازمان غذا و دارو برای جلوگیری از جعل برنج روش هایی برای استعلام را پیش روی خریداران عزیز قرار داده است. در زیر به برخی از روش های استعلام برجسب اصالت کالا اشاره می کنیم:

یکی از ساده ترین روش های استعلام برچسب اصالت برنج مراجعه به سایت www.ttac.ir و ارسال کد اصالت به بخش مربوطه می باشد.

همچنین شما تنها با یک گوشی همراه نیز به سادگی می توانید اصالت برنج خریداری شده را استعلام نمایید. برای این کار می توانید کد اصالت را به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۸۸۲۲ ارسال کنید و یا با شماره گویا ۰۲۱۶۱۸۵ تماس گرفته و کد را اعلام نمایید. برای سفارش برچسپ اصالت میتوانید به وبسایت اینترنتی سامان سلامت مراجعه نماییدو

جمع بندی

برنج یکی از غذاهای اصلی ایرانیان است که بخش عمده ای از وعده های غذایی را شامل می شود. با وجود این که ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکننده برنج است ولی برخی از افراد نیز از کشورهای دیگر این مواد غذایی را وارد می کنند. در نتیجه برای تاییدیه آن نیاز به برچسب اصالت می باشد. لیبل اصالت برنج شما را از کیفیت و اصالت برنج وارداتی مطمئن خواهد کرد. بنابراین توصیه می کنیم که از خرید برنج های فاقد برچسب اصالت کالا خودداری نمایید.

فهرست
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
برای چت در WhatsApp یکی از اعضای پشتیبانی رو انتخاب کن
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه لیبل اصالت می باشد. طراحی سایت و سئو توسط تیم ابر ای تی