ریبون وکس رزین Wax Resin Ribbon از انواع پر مصرف ریبون های مصرفی است که با دارا بودن چاپ حرارتی در بازار مورد کاربری بسیار قرار می گیرد. لازم به ذکر است که ریبون وکس رزین مناسب لیبل های کاغذی Paper، پلی پرو پیلن PP، پی وی سی PVC، شفاف Transparent، لیبل های گچی یا خرد شونده (Security Label) و… می باشد.
ریبون وکس رزین با ترکیب دو نوع وکس (WAX) و رزین Resin از کیفیت چاپ بسیار بالایی برخوردار است همچنین در شرایط های مختلف محیطی سخت نسبت به مدل های مختلف ریبون وکس WAX Ribbon پایدار تر و مقاوم تر می باشد. حال اگر ماندگاری و ثبات طولانی چاپ همچنین زمان و مقاومتی بالا را در مقابل حلال هایی با قدرتی متوسط نیازمند هستید ما به شما ریبون وکس رزین را توصیه می نماییم، ریبون وکس رزین با دارا بودن قیمتی مناسب و مقرون به صرفه همچنین مقاومتی بسیار بالا جایگزینی مناسب برای ریبون های رزین می باشند.

ویژگی های ریبون وکس رزین:

مناسب برچسب های کاغذی (Paper)، پلی پرو پیلن (PP)، پی وی سی (PVC)، شفاف (Transparent)، لیبل های خرد شونده یا گچی (Security Label) و …

  • دارای کیفیت چاپ بالا
  • ماندگاری چاپ بالا
  • مقاوم در برابر انواع سایش، رطوبت و دما
  • مقرون به صرفه بودن قیمت ریبون

ویژگی های ریبون وکس رزین

انواع ریبون

ریبون وکس (Wax):

این نوع ازریبون مناسب برای برچسب های خارجی با ماندگاری متوسط که نسبت به سایش و رطوبت حساس می باشند. ریبون وکس رزین (Wax Resin): مناسب برای برچسب های کاغذی و متالایز با ماندگاری و مقاومت رو به بالا در برابر سایش و رطوبت

ریبون رزین Resin:

این نوع از ریبون ها که کیفیت چاپ بالایی را نیز دارا هستند در مقابل سایش، آب و الکل مقاومت خوبی را به نمایش می گذارند. ریبون های رزین بیشتر به جهت چاپ بر روی لیبل های متال Metal، پی وی سی PVC همچنین تایوک مورد استفاده قرار می گیرند که چاپ بر روی این گونه از لیبل ها فوق العاده حساس بوده و سال های ماندگاری را نیز می طلبد.

ریبون سوپر رزین Resin Premium:

ریبون های سوپر رزین به جهت مصارف خاص مورد کاربری قرار می گیرد و بیشتر برای چاپ روی لیبل های اموال و پی وی سی به کار برده می شود همچنین در مقابل انواع شوینده ها نیز مقاومت بالایی را از خود به نمایش خواهند گذاشت.

انواع ریبون خرید با تخفیف ویژه

منظور از اصطلاح های inside و outside در ریبون

در حالت کل ریبون ها ورقه هایی پلاستیکی هستند که لایه ای نازک از جوهر بر روی آن ها کشیده می گردد، با توجه به این که ریبون مورد نظر از چه جهاتی پیچیده گردیده است لایه پوششی ریبون به صورت داخلی inside facing و صورت خارجی (outside facin) جای گذاری می گردد. لازم به ذکر است که قبل از به کارگیری ریبون ها در دستگاه لیبل پرینتر می بایست اطمینان حاصل نمود که کدام نوع از ریبون در لیبل پرینتر مورد نظر استفاده می گردد. برای مثال در لیبل پرینتر زبرا تنها با پوشش outside مورد استفاده قرار می گیرد.
ریبون وکس رزین به دلیل ماندگاری و ثبات چاپی بالا تر نسبت به مدل WAX، قابل استفاده بر روی تمامی لیبل ها با متریال های مختلف می باشد اما بیشترین مورد استفاده از ریبون وکس رزین بر روی انواع لیبل های کاغذی و پی وی سی است. ریبون وکس رزین در دو نوع استاندارد و پرمیوم تولید و به بازار عرضه می گردد. شایان ذکر است که بیشترین موارد استفاده از ریبون وکس رزین Wax/Resin در صنعت خودرو، لوازم خانگی، مواد غذایی همچنین نساجی می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع لیبل و ریبون ها با مراجعه به شماره تماس درج نموده در وبسایت ما با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.برای خرید انواع لیبل اصالت کالا کافیست به وبسایت سامان سلامت مراجعه نمایید .